Vând Citroen C4 HDI Automata

Vanzare/cumparare autoturisme
Reguli forum
1.Persoanele fizice/juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu administratorul siteului
2. Intrucat ne dorim transparenta totala, fiecare anunt de vanzare autovehicul, trebuie sa fie insotit de VIN (vehicle identification number). Anunturile care nu contin si aceasta informatie vor fi sterse fara notificare.
3. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
4. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
5. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice
5.1. "Ridicarea anunturilor", poate fi facuta cel mult de 2 ori pe saptamana si nu in fiecare zi!
6. O poza face cat 1000 de cuvinte. Atasati va rog poze(daca se poate reale) cu produsele pe care le vindeti
7. Pentru a se evita diferite situatii neplacute, utilizatorii care NU au un minim de 50 de POSTURI nu pot posta in aceasta sectiune a bursei anunturi de VANZARE. Daca totusi un utilizator posteaza, topicul va fi sters!
8.Topicurile care nu mai prezinta nici un fel de activitate din partea autorului in decurs de 1 luna, nu vor mai fi considerate valabile, si vor fi inchise, apoi mutate la SOLD OUT
Scrie răspuns
vadimm
Mesaje:5
Membru din:Mie Apr 09, 2014 10:47 am
Marca si model masina:C4 1.6
Vând Citroen C4 HDI Automata

Mesaj de vadimm » Joi Sep 16, 2021 9:34 pm

Vând Citroen C4, mașina personală. A fost adusă din Germania eu fiind primul și unicul proprietar in RO.

Mașina e ok. Totul funcționează, apare eroarea de antipollution faulty - filtru particule (mașina sta de 5 luni, trebuie desfundat la un drum mai lung).

In rest, motor 1.6, impozit mic, este versiunea de 110 cai, cutia automata sau robotizata, este o cutie simpla manuala care este gestionată de un robot. Foarte fiabila, practic ca la o manuala schimbi ambreiajul când îi vine timpul. Eu l-am schimbat deja. Cutia e perfecta pentru oraș, in afara are butonul sport și padele daca vrei mai mult ...

Distribuția făcută, plăcuțele trebuie schimbate, le am cumpărate, doar că nu am ajuns sa le schimb.

Am și raportul carvertical daca vă interesează.

In rest cosmetic, câteva zgârieturi pe bare, uzura normala de București.

Am un dispozitiv de Bluetooth, se conectează la aux. Poți asculta muzica de pe telefon prin Bluetooth.

Este o mașină extraordinară, doar că mi-a crescut familia, am luat un suv, și Citroenul sta parcat.

climatronic functional,jante aliaj, padele la volan, pilot automat, radio cd ,comenzi volan, consum foarte mic 4-6 l/100, cu un rezervor faci 1000km la drum lung.

Autovehiculul este in stare foarte buna.
KM: 219000
An fabricatie: 2007
Norma poluare: EURO 4
pentru detalii 0771735367

Mai multe poze:
Fara linkuri externe, te rugam!
Ultima oară modificat Joi Sep 16, 2021 9:40 pm de către vadimm, modificat de 3 ori în total.

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: Vând Citroen C4 HDI Automata

Mesaj de Norishor » Joi Sep 23, 2021 4:45 pm

O serie de sasiu si un pret, te rog! Am mutat postarea in categoria - Vanzari auto.
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

vadimm
Mesaje:5
Membru din:Mie Apr 09, 2014 10:47 am
Marca si model masina:C4 1.6

Re: Vând Citroen C4 HDI Automata

Mesaj de vadimm » Joi Sep 23, 2021 5:32 pm

Serie șasiu VF7LC9HZH74707581
Preț: 2600 eur

Avatar utilizator
Norishor
Mesaje:2240
Membru din:Dum Mar 01, 2009 9:10 pm
Marca si model masina:Citroen C2 VTS - 1.6 16V (Track and Hillclimb car)
Numar Inmatriculare:NOR
Localitate:Bucuresti / Campina

Re: Vând Citroen C4 HDI Automata

Mesaj de Norishor » Joi Sep 23, 2021 10:30 pm

:hi Multam! Bafta la vanzare!
:idea: Diagnoza computerziata - Lexia/DiagBox: Activari/dezactivari optiuni (centuri, DRL, AUX, etc..) /Update soft ECU /Resetare auto-adaptivi /Programare cheie noua /Programare RD/RT CD/Mp3 /Diagnoza pre-achizitie auto
:idea: Reparatii diverse cheie telecomanda
:arrow: http://www.facebook.com/ClubCitroenC4

Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte Autoturisme”