Vand C4 B7

Vanzare/cumparare autoturisme
Reguli forum
1.Persoanele fizice/juridice care doresc sa isi promoveze produsele/serviciile pe forumul ClubC4, sunt rugate ca inainte de a posta sa ia legatura cu administratorul siteului
2. Intrucat ne dorim transparenta totala, fiecare anunt de vanzare autovehicul, trebuie sa fie insotit de VIN (vehicle identification number). Anunturile care nu contin si aceasta informatie vor fi sterse fara notificare.
3. Offtopicul este strict interzis in aceasta sectiune
4. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
5. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice
5.1. "Ridicarea anunturilor", poate fi facuta cel mult de 2 ori pe saptamana si nu in fiecare zi!
6. O poza face cat 1000 de cuvinte. Atasati va rog poze(daca se poate reale) cu produsele pe care le vindeti
7. Pentru a se evita diferite situatii neplacute, utilizatorii care NU au un minim de 50 de POSTURI nu pot posta in aceasta sectiune a bursei anunturi de VANZARE. Daca totusi un utilizator posteaza, topicul va fi sters!
8.Topicurile care nu mai prezinta nici un fel de activitate din partea autorului in decurs de 1 luna, nu vor mai fi considerate valabile, si vor fi inchise, apoi mutate la SOLD OUT
Scrie răspuns
Avatar utilizator
alynu
Mesaje:59
Membru din:Dum Mar 10, 2013 7:55 pm
Marca si model masina:Citroen C4
Ex.Peugeot 206
Ex.Peugeot 406
Localitate:Bucuresti
Vand C4 B7

Mesaj de alynu » Dum Oct 28, 2018 2:59 pm

Vand al meu citroen c4 b7 cu motor 1.6hdi de 92CP, fabricat in 2011, cu aproximativ 200.500km in bord.
Ca dotari avem: abs,esp,geamuri si oglinzi electrice, senzori de ploaie si lumina, climatizare pe 2 zone, scaune cu functie de masaj si reglaj lombar electric, scaune textil+piele, folie omologata spate llumar cu garantie, jante de aliaj pe 17, camera+monitor pt parcare montate de mine.
Servisata la zi, cand am luat-o in 2017 am facut distributia, ambreiajul, kitul de accesorii si revizia.
Bateria este schimbata in iarna ca atunci m-a lasat si este exide cu 3ani garantie.
Masina a fost cumparata din Franta, are casco si toate zgarieturile se vor face in curand - va fi ca noua!
VIN: VF7NC9HP0BY579932
NU FAC SCHIMBURI pentru ca deja am alta masina- am trecut la automata, aceste este si motivul pentru care o vand!
NU MA DEPLASEZ pentru ca nu imi permite jobul, accept orice fel de testare in limita timpului disponibil
Pretul: 6.000 euro FIX - stiu ce vand!
Pentru orice alte detalii va stau la dispozitie: 0752.146.715
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Avatar utilizator
alynu
Mesaje:59
Membru din:Dum Mar 10, 2013 7:55 pm
Marca si model masina:Citroen C4
Ex.Peugeot 206
Ex.Peugeot 406
Localitate:Bucuresti

Re: Vand C4 B7

Mesaj de alynu » Mie Oct 31, 2018 9:56 am

Actualizare pret: 5.600 euro!

Avatar utilizator
alynu
Mesaje:59
Membru din:Dum Mar 10, 2013 7:55 pm
Marca si model masina:Citroen C4
Ex.Peugeot 206
Ex.Peugeot 406
Localitate:Bucuresti

Re: Vand C4 B7

Mesaj de alynu » Dum Dec 02, 2018 12:57 am

Pretul devine negociabil!

Avatar utilizator
alynu
Mesaje:59
Membru din:Dum Mar 10, 2013 7:55 pm
Marca si model masina:Citroen C4
Ex.Peugeot 206
Ex.Peugeot 406
Localitate:Bucuresti

Re: Vand C4 B7

Mesaj de alynu » Sâm Dec 08, 2018 4:08 pm

Noul pret devine 5.000 euro si accept schimburi doar cu peugeot 508 automata

Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte Autoturisme”